Інструкція для батьків щодо організації освітньої процесу КЗДО КТ №38 КМР в змішаному форматі

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

щодо організації освітньої процесу  КЗДО КТ №38 КМР

в змішаному форматі на час воєнного стану

1. ДО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ОФЛАЙН ФОРМАТІ.
  1. Приводити дитину до закладу дошкільної освіти з 7.00 до 08.00 в зручному взутті та одязі, який при потребі можна швидко одягнути.
  2. Прийом дітей до закладу освіти буде здійснюватися з центрального входу
  3. Під час прийому працівниками закладу здійснюється:
  • опитування  про стан здоров’я  дитини.
  1. Дитину передавати особисто вихователю
  2. Під час сигналу «Повітряна тривога» прийом дітей до закладу не здійснюється. Вам необхідно пройти у найближче укриття.
  3. Якщо дитина залишається вдома з будь яких причин, необхідно повідомити вихователя про неявку до закладу.
  4. Не приводити дитину до закладу при найменших ознаках захворювання (підвищена температура (більше 37,20С), кашель, нежить). А також, якщо дитина перебувала в контакті з інфекційними  хворими.
  5. При найменших ознаках захворювання повідомте вихователя.
  6. Складіть дитині «Рюкзачок-помічничок»: маленька пляшечка води, сухі та вологі серветки, варіанти безпечного перекусу на випадок тривалого перебування в укритті. Контролюйте його наповнюваність щоденно.

II. ЯКЩО ДИТИНА ПЕРЕБУВАЄ В ЗАКЛАДІ

1. Дитина буде перебувати в закладі з 07.00 до 17.30 год., режим роботи групи 9 годин,одна група 10,5 годин  5 днів на тиждень
  2. З дітьми буде проводитися спеціально-організована діяльність (заняття з освітніх напрямів Базового компоненту дошкільної освіти «Логіко-математичний розвиток», «Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування») щодо підготовки до школи, які будуть тривати з 10.00-11.45.  В понеділок, середу, четвер заняття з інших напрямів будуть проходити в дистанційному режимі.
  3. Під час повітряної тривоги діти будуть перебувати у найпростішому укритті закладу.
  4. Батьки відповідають за наявність та актуальність контактних даних на бейджу дитини (особисті дані).

III. ЗАБОРОНЕНО

1. Приносити до закладу продукти заборонені вимогами СЕС, іграшки.
  2. Забирати дитину із закладу під час повітряної тривоги.
  3. Приводити та забирати дітей неповнолітнім особам.